Blog > Komentarze do wpisu
kolejny nudny wpis o...

Targowisku Sztuki :P (może powinnam zrobić w menu z boku jakąś specjalną tabelkę przeznaczoną na zapowiedzi targowisk?) Jednak tym razem impreza będzie większa, poza zwykłymi wystawami studenckimi (malarstwo, grafika, fotografia, ceramika, biżuteria) odbędą się także pokazy projektantów, gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik, od godziny 12 do 16 będzie można uzyskać bezpłatne porady projektantki wnętrz Patrycji Sapiełkin –Strupiechowskiej, a o 21 zaplanowana jest impreza w kawiarni Eufemia, tzw. integracja wielopłaszczyznowa "W Oparach Designu" (w tym wystąpienie teatralne).

To wszystko będzie można znaleźć w ten weekend, 28 i 29 marca, od godziny 10, przy Krakowskim Przedmieściu 5 - konkretnie w Pałacyku Czapskich. Zapraszam :)

Oczyiście będę tam i ja ze swoim małym kramikiem z grafiką i biżuterią.

 

A teraz coś niecoś w innym temacie. W minioną sobotę, 21 marca, która to była pierwszym dniem wiosny:) odbyło się spotkanie szafiarek i autorek portalu Lula.pl . Było przesympatycznie, chciałam podziękować wszystkim wspaniałym dziewczynom!

Lista obecności : Baglady, Ryfka, Charlize, Cudak, Jagoda, Joanna, Kocia Szafa, Kostki Cukru, Lilu, Miriam, Podszewka, Styledigger, Nihanna i Vintage Girl.

A ja twardo trzymam się postanowienia, że wrzucę wszystkie zdjęcia, kiedy już przybędzie do mnie krążek z sesji foto, więc cierpliwości ;)

 

Na zakończenie taka mała ciekawostka, co dzisiaj google kazało mi wpisać w formularzu od obrazka :

środa, 25 marca 2009, las-kotka

Polecane wpisy

  • już niedługo...

    ...będę zapraszać wszystkich tutaj :) A tymczasem leniwie zdążam ku końcowi lata. Miłych ostatków wakacji! edit : już zapraszam na nowego, przeniesionego blog

  • (s)ploty.

    Ostatnio uskuteczniam wszelkie wariacje na temat warkocza francuskiego. Na (s)ploty przyszła Muka. Do Julii Tymoszenko nam niestety daleko... cóż, jakoś trzeba

  • kolorowe jarmarki!

    Ostatnie Targowisko Sztuki poszło nieźle (odpłynęła za zaporową cenę sławetna ryba Muki ;)), teraz szykuję się na następne. Przyszykowałam już 3 pary kolczyków

Komentarze
Gość: Sil, *.olsztyn.mm.pl
2009/03/25 23:52:13
Czasami żałuje, że nie mogę pstryknąć palcami i być w Warszawie. W sumie...u nas ostatnio były targi jubilerskie etc etc i ....i tak nie miałam na to czasu :/
-
zielona_hortensja
2009/03/31 13:57:47
Uff, z opóźnieniem (ja wszystko ostatnio z opóźnieniem robię :) oznajmiam, że przyznałam Ci nagrodę Kreativ Blogger Award :))) Tak dla przyznania, a nie dla kontynuowania łańcuszka (więc jak nie chcesz, to nie musisz:).

Pozdrawiam

Howgh:)
-
nihania
2009/04/03 00:21:28
I jak targi? Wiesz jak uwielbiam Twoją biżuterię, szkoda że mieszkam tak daleko od Warszawy...
Kiedy wrzucisz jakiś post outfitowy? Fani (m.in. ja) czekają z niecierpliwością!
-
agacior89
2009/04/19 20:24:18
hahahah mi kiedyś google wyskoczyło w ten sposób z.. moim nazwiskiem! aż żałuję, że screena nie zrobiłam :)