Kategorie: Wszystkie | biżu | inne | szafa
RSS
czwartek, 20 sierpnia 2009
już niedługo...

...będę zapraszać wszystkich tutaj :)

A tymczasem leniwie zdążam ku końcowi lata. Miłych ostatków wakacji!

 

edit :

już zapraszam na nowego, przeniesionego bloga! http://soll-art.blogspot.com/ :)

14:53, las-kotka , inne
Link Komentarze (1) »
niedziela, 10 maja 2009
aaaaa!

Nie chcem ale muszem! Zrobić przerwę w blogowaniu. 10 zaległych wpisów czeka na publikację, tak samo czeka profesor od ilustracji, typografia, litografia, struktury wizualne... przede mną najgorszy miesiąc! Sesja to pikuś w porównaniu z końcem semestru, kiedy trzeba kończyć (albo i dopiero zaczynać!) wszystkie projekty, ucząc się w międzyczasie na zaliczenia z teorii.

Poza tym niewesoło działo się u mnie ostatnimi czasy. W przeciągu miesiąca "straciłam" wszystkie najbliższe mi wówczas osoby, w tym te z rodziny. Z tego też powodu prawdopodobnie będę musiała niedługo wyprowadzić się z domu. Powoli otrząsam się z tych wydarzeń... Powoli.


rys. ŁasKotka, ołówek, 100 x 70 cm

Zrobiła parę zdjęć moim starym ulubionym rysunkom. Ten jest jednym z niedokończonych; mimo wszystko dołożyłam go do teczki, którą składałam by dostać się na akademię. Zdawałam po raz drugi. Byłam leniwa, jeśli chodzi o przygotowania ;) Poprzednim razem nie dostałam się oczywiście dlatego, że miałam za mało prac, ale i tak obraziłam się na rysowanie na kolejne pół roku ;) I tuż przed datą kolejnych egzaminów na ostatnią chwilę zaczęłam przygotowywać teczkę - zamiast 20 - 25 wymaganych prac, udało mi się zrobić zaledwie 15! Ale jakimś cudem dostałam się :)))

A teraz pracuję, by dostać się na trzeci rok ;) Trzymajcie za mnie kciuki!

 

22:52, las-kotka , inne
Link Komentarze (8) »
środa, 25 marca 2009
kolejny nudny wpis o...

Targowisku Sztuki :P (może powinnam zrobić w menu z boku jakąś specjalną tabelkę przeznaczoną na zapowiedzi targowisk?) Jednak tym razem impreza będzie większa, poza zwykłymi wystawami studenckimi (malarstwo, grafika, fotografia, ceramika, biżuteria) odbędą się także pokazy projektantów, gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik, od godziny 12 do 16 będzie można uzyskać bezpłatne porady projektantki wnętrz Patrycji Sapiełkin –Strupiechowskiej, a o 21 zaplanowana jest impreza w kawiarni Eufemia, tzw. integracja wielopłaszczyznowa "W Oparach Designu" (w tym wystąpienie teatralne).

To wszystko będzie można znaleźć w ten weekend, 28 i 29 marca, od godziny 10, przy Krakowskim Przedmieściu 5 - konkretnie w Pałacyku Czapskich. Zapraszam :)

Oczyiście będę tam i ja ze swoim małym kramikiem z grafiką i biżuterią.

 

A teraz coś niecoś w innym temacie. W minioną sobotę, 21 marca, która to była pierwszym dniem wiosny:) odbyło się spotkanie szafiarek i autorek portalu Lula.pl . Było przesympatycznie, chciałam podziękować wszystkim wspaniałym dziewczynom!

Lista obecności : Baglady, Ryfka, Charlize, Cudak, Jagoda, Joanna, Kocia Szafa, Kostki Cukru, Lilu, Miriam, Podszewka, Styledigger, Nihanna i Vintage Girl.

A ja twardo trzymam się postanowienia, że wrzucę wszystkie zdjęcia, kiedy już przybędzie do mnie krążek z sesji foto, więc cierpliwości ;)

 

Na zakończenie taka mała ciekawostka, co dzisiaj google kazało mi wpisać w formularzu od obrazka :

11:27, las-kotka , inne
Link Komentarze (4) »
czwartek, 19 lutego 2009
eskimosy i bałwanki.

2 godziny przygotowań i 5 minut sesji. Muka nawet poświęciła własny odmrożony zadek i założyła spódniczkę, której nie widać. Ja poświęciłam się i zaplotłam nam warkocze - których u mnie nie widać. Było strasznie zimno!

Od dawna śniła mi się ta sesja. No, może trochę dłuższa i z większą ilością zdjęć. Ale właśnie w takim boho klimacie! Dodam jeszcze słowo na temat swojego płaszczyka - został kupiony na tegorocznych wyprzedażach; to co mnie w nim urzekło to oryginalne szamerunki występujące w roli zapięć (takich samych używam do wyszywania bransoletek). Stwierdziłam, że idealnie pasuje do niego sławna chusta z H&M - chyba dokupiłam ten płaszcz specjalnie do niej ;)


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

 


fot. ŁasKotka


fot. Muka


fot. Muka


fot. ŁasKotka

Wszystkim życzymy wszystkiego ciepłego!

Muka : spódnica, torebka, szalik i rękawiczki - H&M, buty - lokalny obuwniczy / skirt, bag, scarf & gloves - H&M, shoes - local shop
ŁasKotka : torebka i chusta - H&M, płaszcz - Zara, buty - Stradivarius / bag & scarf - H&M, coat - Zara, shoes - Stradivarius

 

01:54, las-kotka , szafa
Link Komentarze (20) »
piątek, 26 grudnia 2008
(s)ploty.

Ostatnio uskuteczniam wszelkie wariacje na temat warkocza francuskiego. Na (s)ploty przyszła Muka. Do Julii Tymoszenko nam niestety daleko... cóż, jakoś trzeba będzie przeżyć tę bolesną prawdę.


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Wyplotłam też bransoletkę ze szkła, onyksu i masy perłowej. Wykonana na zamówienie, złożone przez tego bloga. To moja pierwsza taka biżuteria i pierwsze internetowe zamówienie w życiu :) Mam nadzieję, że osoba, która ją otrzymała będzie zadowolona z prezentu.


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Wszystkim życzę udanych prezentów i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

12:25, las-kotka , biżu
Link Komentarze (15) »
 
1 , 2 , 3