Kategorie: Wszystkie | biżu | inne | szafa
RSS
środa, 25 marca 2009
kolejny nudny wpis o...

Targowisku Sztuki :P (może powinnam zrobić w menu z boku jakąś specjalną tabelkę przeznaczoną na zapowiedzi targowisk?) Jednak tym razem impreza będzie większa, poza zwykłymi wystawami studenckimi (malarstwo, grafika, fotografia, ceramika, biżuteria) odbędą się także pokazy projektantów, gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik, od godziny 12 do 16 będzie można uzyskać bezpłatne porady projektantki wnętrz Patrycji Sapiełkin –Strupiechowskiej, a o 21 zaplanowana jest impreza w kawiarni Eufemia, tzw. integracja wielopłaszczyznowa "W Oparach Designu" (w tym wystąpienie teatralne).

To wszystko będzie można znaleźć w ten weekend, 28 i 29 marca, od godziny 10, przy Krakowskim Przedmieściu 5 - konkretnie w Pałacyku Czapskich. Zapraszam :)

Oczyiście będę tam i ja ze swoim małym kramikiem z grafiką i biżuterią.

 

A teraz coś niecoś w innym temacie. W minioną sobotę, 21 marca, która to była pierwszym dniem wiosny:) odbyło się spotkanie szafiarek i autorek portalu Lula.pl . Było przesympatycznie, chciałam podziękować wszystkim wspaniałym dziewczynom!

Lista obecności : Baglady, Ryfka, Charlize, Cudak, Jagoda, Joanna, Kocia Szafa, Kostki Cukru, Lilu, Miriam, Podszewka, Styledigger, Nihanna i Vintage Girl.

A ja twardo trzymam się postanowienia, że wrzucę wszystkie zdjęcia, kiedy już przybędzie do mnie krążek z sesji foto, więc cierpliwości ;)

 

Na zakończenie taka mała ciekawostka, co dzisiaj google kazało mi wpisać w formularzu od obrazka :

11:27, las-kotka , inne
Link Komentarze (4) »