Kategorie: Wszystkie | biżu | inne | szafa
RSS
niedziela, 10 maja 2009
aaaaa!

Nie chcem ale muszem! Zrobić przerwę w blogowaniu. 10 zaległych wpisów czeka na publikację, tak samo czeka profesor od ilustracji, typografia, litografia, struktury wizualne... przede mną najgorszy miesiąc! Sesja to pikuś w porównaniu z końcem semestru, kiedy trzeba kończyć (albo i dopiero zaczynać!) wszystkie projekty, ucząc się w międzyczasie na zaliczenia z teorii.

Poza tym niewesoło działo się u mnie ostatnimi czasy. W przeciągu miesiąca "straciłam" wszystkie najbliższe mi wówczas osoby, w tym te z rodziny. Z tego też powodu prawdopodobnie będę musiała niedługo wyprowadzić się z domu. Powoli otrząsam się z tych wydarzeń... Powoli.


rys. ŁasKotka, ołówek, 100 x 70 cm

Zrobiła parę zdjęć moim starym ulubionym rysunkom. Ten jest jednym z niedokończonych; mimo wszystko dołożyłam go do teczki, którą składałam by dostać się na akademię. Zdawałam po raz drugi. Byłam leniwa, jeśli chodzi o przygotowania ;) Poprzednim razem nie dostałam się oczywiście dlatego, że miałam za mało prac, ale i tak obraziłam się na rysowanie na kolejne pół roku ;) I tuż przed datą kolejnych egzaminów na ostatnią chwilę zaczęłam przygotowywać teczkę - zamiast 20 - 25 wymaganych prac, udało mi się zrobić zaledwie 15! Ale jakimś cudem dostałam się :)))

A teraz pracuję, by dostać się na trzeci rok ;) Trzymajcie za mnie kciuki!

 

22:52, las-kotka , inne
Link Komentarze (8) »