Kategorie: Wszystkie | biżu | inne | szafa
RSS
piątek, 26 grudnia 2008
(s)ploty.

Ostatnio uskuteczniam wszelkie wariacje na temat warkocza francuskiego. Na (s)ploty przyszła Muka. Do Julii Tymoszenko nam niestety daleko... cóż, jakoś trzeba będzie przeżyć tę bolesną prawdę.


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Wyplotłam też bransoletkę ze szkła, onyksu i masy perłowej. Wykonana na zamówienie, złożone przez tego bloga. To moja pierwsza taka biżuteria i pierwsze internetowe zamówienie w życiu :) Mam nadzieję, że osoba, która ją otrzymała będzie zadowolona z prezentu.


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Wszystkim życzę udanych prezentów i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

12:25, las-kotka , biżu
Link Komentarze (15) »
niedziela, 30 listopada 2008
kolorowe jarmarki!

Ostatnie Targowisko Sztuki poszło nieźle (odpłynęła za zaporową cenę sławetna ryba Muki ;)), teraz szykuję się na następne. Przyszykowałam już 3 pary kolczyków (jedne jeszcze nieskończone, w zamierzeniu mam pomalowanie ich), w trakcie przygotowań są korale i następna wyszywana bransoletka.

Tak więc zapraszam wszystkich 14 grudnia w niedzielę na Krakowskie Przedmieście 5 do gmachu Grafiki - szykuje się niezła impreza ;)


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Przy okazji pochwalę się moją piękną zdobyczą z ostatniego targowisa - ceramiczna broszka kotek, emaliowana i tłoczona w folkowe wzory - kosztowała 15 zł. Dostępna również w Pakamerze, ale droższa przeszło dwa razy. Ahhh jest cudna :)))))))

12:25, las-kotka , biżu
Link Komentarze (6) »
niedziela, 05 października 2008
bijoux.

Ukończyłam naszyjnik. A właściwie bransoletkę, która pierwotnie miała być naszynikiem, ale... ALE. Bransoletka miała już premierę na Targowisku Rękodzielniczym w Jadłodajni Filozoficznej, narazie tylko jako ozdoba na mojej ręce. Wzbudzała niemałe zainteresowanie:) Jednak póki co nie chcę jej sprzedawać. Spędziłam nad nią cały miesiąc. Nawet nie jest idealnie wykonana (wiadomo jak to pierwowzór).
No to teraz biorę się za następną:)


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Wstawiam jeszcze kilka par kolczyków, które zrobiłam niedawno :fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

Gdyby ktoś był chętny na zamówienie/zakup biżuterii to proszę kontaktować się ze mną via e-mail : las-kotka@gazeta.pl, mogę również wystawić je na aukcji na allegro.

 

13:43, las-kotka , biżu
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 28 lipca 2008
little fish.

Nowa mini sesja jest także okazją do przedstawienia biżuterii autorstwa modelki na zdjęciach - Muki. Zachęcam do oglądania jej strony asurmak.viewbook.com i kupowania jej wyrobów ;)

Tą broszkę-rybkę wymęczyłam od niej po to by w końcu zamienić na ptaszka ze wstążką, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Komplet z kotami też od niej wymęczyłam, pewnego nudnego popołudnia, które spędzałyśmy na wielogodzinnych, niezobowiązujących rozmowach na gg (pomimo, że mieszkamy niecałe 5 min drogi od siebie, przy tej samej ulicy) i przeglądaniu wylęgarni. Jak widać, na coś się to przydało ;)


fot. ŁasKotka


fot. Muka


fot. Muka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

 

21:14, las-kotka , biżu
Link Komentarze (6) »
środa, 16 lipca 2008
kolorowo.

Szyję naszyjnik.


fot. ŁasKotka

 

13:32, las-kotka , biżu
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2