Kategorie: Wszystkie | biżu | inne | szafa
RSS
czwartek, 19 lutego 2009
eskimosy i bałwanki.

2 godziny przygotowań i 5 minut sesji. Muka nawet poświęciła własny odmrożony zadek i założyła spódniczkę, której nie widać. Ja poświęciłam się i zaplotłam nam warkocze - których u mnie nie widać. Było strasznie zimno!

Od dawna śniła mi się ta sesja. No, może trochę dłuższa i z większą ilością zdjęć. Ale właśnie w takim boho klimacie! Dodam jeszcze słowo na temat swojego płaszczyka - został kupiony na tegorocznych wyprzedażach; to co mnie w nim urzekło to oryginalne szamerunki występujące w roli zapięć (takich samych używam do wyszywania bransoletek). Stwierdziłam, że idealnie pasuje do niego sławna chusta z H&M - chyba dokupiłam ten płaszcz specjalnie do niej ;)


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka

 


fot. ŁasKotka


fot. Muka


fot. Muka


fot. ŁasKotka

Wszystkim życzymy wszystkiego ciepłego!

Muka : spódnica, torebka, szalik i rękawiczki - H&M, buty - lokalny obuwniczy / skirt, bag, scarf & gloves - H&M, shoes - local shop
ŁasKotka : torebka i chusta - H&M, płaszcz - Zara, buty - Stradivarius / bag & scarf - H&M, coat - Zara, shoes - Stradivarius

 

01:54, las-kotka , szafa
Link Komentarze (20) »
środa, 03 września 2008
koniec lata.

Lato się kończy, a ja właśnie teraz trafiłam na tę sukienkę. W KDT! Zakupy tam robię raz na ruski rok, np. kiedy szukam butów na wesele, a czas goni i jestem zdesperowana ;) Poszukiwałam takiej sukienki od dawna, ale nic w oko nie wpadało, a tu proszę! Nie dość, że fason taki jak chciałam (rozkloszowana, z podkreśloną talią) to jeszcze wiązana z tyłu na kokardkę, a z przodu zapinana na guziczki. No i brązowy kolor. A kosztowała - bagatela! - całe 25 zł.


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka


fot. ŁasKotka
sukienka - KDT, buty - Atmosphere, broszka - Bershka, Kotka - moja :) / dress - KDT, sandals - Atmosphere, brooch - Bershka, Cat - mine ;)

Ps. Leń mnie dopadł, przedjesienne melancholie, tęsknoty za słońcem, i dlatego ostatnio nic nowego nie wrzucam. Jeszcze jutro wyjeżdżam na uczelniany obowiązkowy plener... A wcale nie chcę!

EDIT (22.09.2008) :

Moja ukochana Kotka odeszła... Piszę o tym, ponieważ pozowała ze mną na tych zdjęciach po raz ostatni... Bardzo, bardzo za Nią tęsknię...

 

13:23, las-kotka , szafa
Link Komentarze (8) »
środa, 23 lipca 2008
blueberries.

Jedno zdjęcie. I tyle co mi wyszło z dzisiejszej sesji :( Ale co się dziwić, brzydko, szaro i pochmurno, pogoda nienajlepsza do robienia zdjęć. Może kiedyś zrobię kontynuację... Szkoda mi pomysłu zmarnować ;)


fot. ŁasKotka
sukienka - Vero Moda tudzież allegro, buty - Elite Model Look również z allegro / dress - Vero Moda, shoes - Elite Model Look

21:46, las-kotka , szafa
Link Komentarze (2) »
wtorek, 22 lipca 2008
folklore.

Pierwsza sesja. Przy okazji przedstawiam moją ulubioną modelkę, Mukę :) asurmak.viewbook.com

Jestem na etapie przerabiania zdjęć, dlatego na razie wrzucam tylko tyle. C.D.N.
fot. ŁasKotka
sukienka - Carry, chusta - second hand / dress - Carry, shawl - second hand

 

14:39, las-kotka , szafa
Link Komentarze (4) »
czwartek, 17 lipca 2008
szpargały z szafy.

pochwalę się - a co tam! ;)


fot. allegro
sukienka - zakupiona na allegro / dress - allegro.pl

 


fot. ŁasKotka
broszka - manufaktura kumpelska asurmak.viewbook.com / brooch - asurmak.viewbook.com

 

18:54, las-kotka , szafa
Link Komentarze (3) »